• slajd1_sp5kcr.jpg
  • slajd2_sp5kcr.jpg

9. MP ARKiI - Edycja 2014 / 2015

 

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY
9. OTWARTYCH MISTRZOSTW POLSKI AMATORSKICH RADIOSTACJI KLUBOWYCH I INDYWIDUALNYCH
       
Komisja Sędziowska w składzie:  
       
Przewodniczący Komisji Sędziowskiej - Włodzimierz W. Karczewski - SQ5WWK
Członek Komisji Sędziowskiej - Zbigniew Mądrzyński - SP2JNK
Członek Komisji Sędziowskiej - Jacek Szczodry - SQ5BTN
Sekretarz Komisji Sędziowskiej - Joanna Karwowska SQ2LIC
     
na podstawie obowiązującego regulaminu 9. Otwartych Mistrzostwa Polski Amatorskich Radiostacji Klubowych i Indywidualnych i uzyskanych wyników 12 turach, komisja sporządziła końcową klasyfikację radiostacji klubowych i indywidualnych. Do klasyfikacji zaliczone zostały wyniki 10-ciu najlepszych tur.
       
W 9. Otwartych Mistrzostwach Polski Amatorskich Radiostacji Klubowych i Indywidualnych udział wzięło w 12 turach:
       
1. Grupa A - MO CW/SSB 35 stacji nadawczych
2. Grupa B - MO CW 19 stacji nadawczych
3. Grupa C - MO SSB 42 stacji nadawczych
4. Grupa D - SO CW/SSB 51 stacji nadawczych
5. Grupa E - SO CW 46 stacji nadawczych
8. Grupa F - SO SSB 114 stacji nadawczych
9. Grupa G - MO UKF 10 stacji nadawczych
10. Grupa H - SO UKF 48 stacji nadawczych
11. Grupa I - MO CW/SSB 19 stacji nadawczych
12. Grupa J - MO CW/SSB 36 stacji nadawczych
13. GRUPA K - MO/SO CW/SSB SWL 9 stacji nadawczych
14. GRUPA K - DIGITAL SWL  1 stacji nasłuchowych
15. Grupa L - SO CW (YL) 4 stacji nadawczych
16. Grupa M - SO CW (Y) 0 stacji nadawczych
17. Grupa N - SO SSB (YL) 4 stacji nadawczych
18. Grupa O - SO SSB (Y) 2 stacji nadawczych
16. CHECKLOG Stacje KF 0 stacji nadawczych
17. CHECKLOG Stacje UKF 0 stacji nadawczych
  Razem 440 stcji nadawczych i nasłuchowych 
       
9. Otwrte Mistrzostwa Polski ARKiI - Edycja 2014/2015
Grupa A - KF MO CW/SSB
  Mistrz Polski SN1D - Darłowo
I Wicemistrz Polski SP7PZS - Zduńska Wola
  II Wicemistrz Polski SP5KMB - Pruszków
Grupa B - KF MO CW
  Mistrz Polski SP5KCR
- Warszawa
I Wicemistrz Polski SP2KJH
- Grudziądz
  II Wicemistrz Polski  SP4KVA - Iława
  II Wicemistrz Polski SP1KGU - Białogard
Grupa C - KF MO SSB
Mistrz Polski SP9KAO - Tarnów
I Wicemistrz Polski SP6G - Głogów
II Wicemistrz Polski SP9KUP - Andrychów
Grupa D - KF SO CW/SSB
  Mistrz Polski SP9HVV - Tarnów
  I Wicemistrz Polski SQ9E - Czeladź
  II Wicemistrz Polski SP9A - Nowy Sącz
Grupa E - KF SO CW
  Mistrz Polski SP1AEN - Debrzno
  I Wicemistrz Polski SP4AWE - Białystok
  II Wicemistrz Polski SP4GHL - Iława
Grupa L - KF SO CW (YL)
  Mistrz Polski SQ5ASO
- Warszawa
  I Wicemistrz Polski SP5BS - Warszawa
  II Wicemistrz Polski SQ2NQN - Siemianice
  Grupa M - KF SO CW (Y)
  Mistrz Polski  
  I Wicemistrz Polski    
  II Wicemistrz Polski    
Grupa F - KF SO SSB
  Mistrz Polski SQ9MUO - Ryglice
  I Wicemistrz Polski SP5XVR - Warszawa
  II Wicemistrz Polski SQ9PCA - Głebowice
Grupa N - KF SO SSB (YL)
  Mistrz Polski SQ2LKO
- Biały Bór
  I Wicemistrz Polski SP2OHO - Włocławek
  II Wicemistrz Polski SO6AGA Bystrzyca
  Grupa O - KF SO SSB (Y)
  Mistrz Polski SO2E - Osiek
  I Wicemistrz Polski SQ6PWJ - Bystrzyca
  II Wicemistrz Polski    
Grupa G - UKF MO CW/SSB/FM
  Mistrz Polski SP9KUP Andrychów
  I Wicemistrz Polski SP2KRS - Grudziądz
  II Wicemistrz Polski SP9ZHR - Świętochłowice
Grupa H - UKF SO CW/SSB/FM
  Mistrz Polski SP9HVV
- Tarnów
  I Wicemistrz Polski SP4ICN - Iława
  II Wicemistrz Polski SP4GHL - Iława
Grupa I - KF MO DIGITAL PSK/RTTY/HELL
  Mistrz Polski SP9ZHR
- Świętochłowice
  I Wicemistrz Polski SP2KRS - Grudziądz
  II Wicemistrz Polski SP7PGK - Łódź
Grupa J - KF SO DIGITAL PSK/RTTY/HELL
  Mistrz Polski SP5CQI - Warszawa
  I Wicemistrz Polski SQ2LKM - Biał Bór
  II Wicemistrz Polski SP9BNM - Tychy
Grupa K - KF MO CW/SSB/DIGITAL SWL
  Mistrz Polski SP4-2Ø8 - Suwałki
  I Wicemistrz Polski SP5-25-42Ø - Warszawa
  II Wicemistrz Polski SP4-21Ø1K - Olsztyn
       
Komunikaty Klasyfikacyjne  9. OMP ARKiI - Edycja 2014/2015
icon zip Komunikat - 9. OMP ARKiI - Edycja 2014/2015 - Część KF (CW/SSB)
icon zip Komunikat - 9. OMP ARKiI - Edycja 2014/2015 - Część UKF (CW/SSB/FM)
icon zip Komunikat - 9. OMP ARKiI - Edycja 2014/2015 - Część KF DIGITAL (PSK,RTTY,HELL)
 
WYNIKI 9. OMP ARKiI - Edycja 2014/2015- w grupach klasyfikacyjnych
pdf button Wyniki Grupa A - MO CW/SSB
pdf button Wyniki Grupa B - MO CW
pdf button Wyniki Grupa C - MO CW/SSB
pdf button Wyniki Grupa D - SO CW/SSB
pdf button Wyniki Grupa E - SO CW
pdf button Wyniki Grupa F - SO SSB
pdf button Wyniki Grupa G - MO UKF
pdf button Wyniki Grupa H - SO UKF
pdf button Wyniki Grupa I - MO DIGITAL
pdf button Wyniki Grupa J - SO DIGITAL
pdf button Wyniki Grupa K - MO/SO CW/SSB/DIGITAL SWL
pdf button Wyniki Grupa L - SO CW (YL)
pdf button Wyniki Grupa M - SO CW (Y)
pdf button Wyniki Grupa N - SO SSB (YL)
pdf button Wyniki Grupa O - SO SSB (YL)
   
WYNIKI 9. OMP ARKiI - Edycja 2014/2015
   
  9 omp arkii 2014 20145k
  tura 9edycja 2014 2015kf1
  tura 9edycja 2014 2015kf2
  tura 9edycja 2014 2015kf3
  tura 9edycja 2014 2015kf4
  tura 9edycja 2014 2015kf5
  tura 9edycja 2014 2015kf6
  tura 9edycja 2014 2015kf7
  tura 9edycja 2014 2015kf8
  tura 9edycja 2014 2015kf9
  9 omp arkii 2014 20145u 
  9 omp arkii 2014 20145u1 
  9 omp arkii 2014 20145u2
  9 omp arkii 2014 20145d
  9 omp arkii 2014 20145d1
  9 omp arkii 2014 20145d2
   
   
Organizator zawodów składa podziękowania wszystkim uczestnikom tej wieloetapowej edycji zawodów i zaprasza do udziału w 10. Otwartych Mistrzostw Polski Amatorskich Radiostacji Klubowych i Indywidualnych.   
       
Vy 73!
Organizatorzy
       
       
Dzienniki prosimy o nadsyłać jako plik *.cab (cabrillo) lub *.log szczegóły w regulaminie Otwartych Mistrzostw Polski Amatorskich Radiostacji Klubowych i Indywidualnych.
       
  a powrot     
Odsłony: 1752

 

                   
    logo lacznosc lok pzrs wot pzk logo logo mon 1 logo zhp 1 zhp logo